Written by admin

Krom Ankara

Krom Teknolojisi ve Üretim Malzemeleri

Günlük hayatta kullandığımız ürünler ya da sektörel objelerde en önemli faktör dayanıklılıktır. Bu beklentiyi azami seviyede karşılayan krom kaplama teknolojileri beşerî ve doğal etkilere karşı dayanıklıdır.

Parlak ve pürüzsüz yüzeyi ile görsellik açısından son derece ideal olan bu maden üretim sektörünün olmazsa olmazlarındandır. Krom ve krom kaplama ürünler kendi arasında gruplar ayrılmaktadır. Bunları sert krom kaplama, silindirik taşlama ve beton pompası, tornalama ve hassas yüzey işleme şeklinde sayabiliriz.

Sektörel olarak satış noktalarımız ve kurumsal web sitemiz ile krom Ankara ekibi olarak hizmet ve ürün kalitesi öncelikli vizyonumuzdur.

Krom Kaplama Çeşitlerinin Özellikleri

Sert krom kaplam adından da anlaşıldığı gibi dışarıdan gelen etkilere karşı mukavemet gösterir. Ayrıca krom kaplamalar zamanın yıpratıcı etkilerine karşı kendini uzun süre saklayabilme özelliğine sahiptir. Isınma, nem ve darbesel etkenlere karşı kendini muhafaza edebilir.

Revizyon işlemine elverişli olan krom yüzey uygulama esnasında oluşabilecek deformasyonlara karşı da dayanıklıdır. Krom bire bir ya da yardımcı üretim malzemesi olarak çelik, demir ve inşaat sektörlerinde kullanılmaktadır. Ayrıca gıda, hidrolik, otomotiv, savunma, plastik ve tekstil sektörlerinde de sıklıkla krom kaplamadan faydalanılmaktadır. Krom kaplamaların teknik özelliklerine baktığınızda kaplama kalınlığı, sertlik ve boy çaplarının önemli olduğu görürsünüz.

Krom yüzeylere uyguladığımız bir başka yöntem ise silindirik kaplamadır. Bu yöntem sayesinde krom ezilir, kullanım amacına göre şekillendirilir. Diğer taraftan krom Ankara ekibi beton pompası teknolojisi ile sevk silindirleri hazırlayarak kromlara portatif bir özellik kazandırır.

Ürünlerimizin kalite düzeyini artırmak için yapılan işlemlerinden biri de hazır kromlu mil imalatıdır. Bu sistemler bir araya gelerek beton sevk silindiri parçalarını oluştururlar. Böylece birbirine entegre donanımlar hazırlamak kolaylaştır.

Web Sitemiz ve Firma Bilgilerimiz

Bizi daha iyi tanımak için krom Ankara kurumsal web sitemizi inceleyebilirsiniz. Site uzantımızı tıkladığınızda ana sayfamız, ürün kataloğu, firma geçmişimiz ve iletişim bilgilerimize ulaşırsınız.

Ayrıca yurt ve dünya kalitesindeki standart ölçümlerimizi gösteren sertifika bilgilerimize de ulaşabilirsiniz. Sitemize üye olmak için iletişim bölümümüzü kullanabilirsiniz. Fikir, istek ve diğer talepleriniz için mesaj ekranımızdan bize ileti gönderebilirsiniz.