Written by admin

Ankara Krom Korkuluk İmalat

Krom Korkuluk İmalatı ve Diğer Hizmetler

Kullandığımız eşyaların hem güzel görünmesini hem de sağlam olmasını istiyoruz. Bu durum yapı sektörünü de etkiliyor. Bina boşlukları, balkonlar, dış cephe, müstakil ya da bina tarzı yapılarda ise korkuluk sistemlerine ihtiyaç duyuyoruz. Bu ihtiyaçtan yolan çıkan Ankara krom korkuluk imalat hizmetleri güvenlik sorunlarınızı tamamıyla gideriyor.

Önceden denenmiş, maket ve görsel sunumlarla hazırlanan korkuluk projeleri titizlikle hazırlanıyor. Korkuluk sistemleri dış etkilere, doğal ya da insan faktörlü yıpranmalara karşı dayanıklılık testlerine tabi tutuluyor. Dışarıdan bakıldığında göze hitap eden, şık ve ergonomik korkuluk modellerini görmek için netten faydalanabilirsiniz.

Başlangıç aşamasında en iyi malzemeleri kullanan Ankara krom korkuluk imalat işlerinde birinci kalite ürünleri seçiyor. Krom malzeme hep iç hem de dış cephelerde profesyonel bir şekilde işlenerek yaygın olarak kullanılıyor.

Krom Korkuluk ve Kullanım Alanları

Yılların verdiği tecrübe, güncel teknolojiler ve tasarım harikası korkuluklar pek çok yerde kullanılıyor. Bunlar arasında; balkan, merdiven, teras, galeri, çevirme ve oyun alanları olarak sayılabilir. Ağırlık kaldırma kapasitesi fazla krom korkuluk, toplu taşıma alanlarında, alışveriş merkezlerinde de sıklıkla kullanılıyor.

Krom Korkulukların Yapısal Özellikler

Yükseklikleri doksan santimetre olarak ölçü alınan krom korkulukların boyu eklenti yerlerinin durumuna göre değişiklik gösterebilir. Bu ölçü genel kabul görmekle beraber parmaklık aralıkları tasarımın durumuna göre değişebilmektedir.

Tasarım modeli belirlendikten sonra üretim için organize sanayi bölgeleri ya da bu üretim sürecinin gerçekleştiği atölyelerden faydalanılır. Ayrıca kurulumun bağlantı noktaları ve kaynaklar son sistem makinelerle işlenmektedir. Korkuluk sistemlerinin fiyatlarını ise kullanılan alanın büyüklüğü belirlemektedir. Genellikle kendi fabrikasında montaja hazır olarak üretilerek partiler halinde ambalajlanır.

Sitemizi ziyaret etmeniz halinde Ankara krom korkuluk imalat yanında farklı hizmetleri alabilirsiniz. Bunlar arasında; cam korkuluk, engellilerin kullanacağı korkuluklar, kanallı paslanmaz profiller bulunur.

Boru, bayrak direği, havlupan, kapı ve konektörler bulunur. Aynı zamanda küre, radyatör, servis arabaları ve sundurma çeşitlerini de bizden talep edebilirsiniz. Alışveriş ve üyelik işlemleri, sipariş, iade ve tüm diğer hizmetlerimiz için tıklayın ya da iletişim hattımızı kullanın.